Stellarrally

Историческое ралли

для классических авто

Звездное Ралли-2019

III

 «Звездное Ралли-2019»

историческое ралли классических автомобилей

по дорогам Украины  

«ЗІРКОВЕ РАЛІ» 2019

багатоденне історичне ралі класичних автомобілів
по дорогах України

11-14 липня 2019 рік. Україна.

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у традиційному «ЗІРКОВОМУ РАЛІ» 2019 року для спортсменів-аматорів, власників класичних транспортних засобів вироблених до 1989 року, що проводиться вчетверте під егідою Комітету Історичних Автомобілів при Автомобільній Федерації України.
Головний старт цього сезону відбудеться 11 липня в багатьох обласних центрах України, звідки екіпажі одночасно вирушають у напрямку до м. Кропивницький, де фінішують не пізніше 17.00 12 липня. В наступні два дні відбудуться змагання по дорогах Кропивницької області, святкові заходи на честь 105 річниці Бессарабського автопробігу 1913 року та виставка старовинних авто.
Правила «ЗІРКОВОГО РАЛІ» дуже прості і діють вже на протязі століття. Учасники змагання-екіпажі аматорів, повинні дістатися до фінішу з мінімальною кількістю штрафних балів, які будуть нараховуватися у разі запізнення (або передчасного прибуття) авто на фініш кожного етапу, за екстрене технічне обслуговування на трасі ралі та за використання сторонньої технічної допомоги. На старті екіпажі отримують Дорожню Книгу, де Організатори позначать основні деталі дорожньої ситуації маршруту з позначенням точок старту та фінішу кожного етапу, а також норми часу, яку розраховано з урахуванням віку кожного авто. Всі засоби сучасної електронної навігації у «ЗІРКОВОМУ РАЛІ» дозволені. В програму ралі включені також спеціальні змагальні ділянки для екіпажів з ускладненої навігації та змагання зі швидкісного маневрування на закритому майданчику.
Судді ретельно пломбують капоти авто на старті кожного етапу, ремонт дозволений тільки протягом 90 хвилин у технічному парку змагань після закриття фінішу кожного етапу. Учасники ралі можуть стартувати з будь-якого обласного центру України, зазначеного у дод. «Дорожня Карта».
Переможці та призери ралі будуть відзначені цінними призами Оргкомітету та подарунками від партнерів ралі. Автомобільне свято та нагородження переможців відбудеться 14-ого липня центральному майданчику міста Кропивницький за підтримки мерії міста.
У стартах попередніх сезонів приймали участь більш 70 екіпажів зі всіх куточків нашої країни, а також закордоні власники класичних авто. Крім головного старту Оргкомітет «ЗІРКОВОГО РАЛІ» планує провести ще два тренувальних збори по дорогах Харківської області. Перший, присвячений міжнародному Дню музеїв заплановано на 25 травня 2019 року.
Запрошуємо Вас приєднатися до команды «ЗІРКОВОГО РАЛІ-2019».

Директор-командор «ЗІРКОВОГО РАЛІ» Дмитро (Samohod) Григорьєв

21.11.2018